do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
O nas

GrandSALE - dokładnie to czego potrzebujesz.

 

 

 

GrandSALE to 100% pozytywnych referencji od klientów i ogromny wybór sprzętów elektronicznych. Firmę tworzy młody, otwarty na sugestie zespół, gotowy pracować tak długo, aż będziesz zadowolony. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 17:00. 

 

Jako firma cenimy sobie nowe technologie i wprowadzamy je u siebie. Staramy się nadążać za pędzącym światem, dlatego kupisz u nas tylko sprzęt najwyższej jakości.

 

Współpracujemy z największymi markami, takimi jak: Logitech, Microsoft, Razer, Steelseries, Samsung, Sennheiser. Sprzedajemy komputery, podzespoły, oprogramowania i urządzenia perferyjne. Znajdziesz u nas sprzęt RTV, akcesoria sieciowe, telefony i urządzenia GPS, ale także kamery, aparaty i małe AGD. Dla fanów wirtualnego świata gier mamy specjalną Strefę Gracza, w której miłośnik pada znajdzie wszystko, czego potrzebuje.

 

Możesz na nas polegać - wszystkie produkty, które sprzedajemy znajdują się w naszych magazynach fizycznie, a dzięki systemowi powiadomień - jesteś na bieżąco informowany o statusie Twojego zamówienia. Każdą przesyłkę dodatkowo ubezpieczamy na kwotę 50.000 zł!

 

Wychodzimy naprzeciw Tobie - wiemy, że potrzebujesz profesjonalnej porady i zdania ekspertów. Nasze przedmioty opisujemy w bardzo szczegółowy sposób, przedstawiając oferowane sprzęty obiektywnie i jasno. Dzięki temu dostosujesz zakup do swoich potrzeb, dokładnie tak, jak tego potrzebujesz.

 

Jesteśmy dla Ciebie dostępni online - możesz zapytać nas o interesujące Cię szczegóły - służymy swoją wiedzą i doświadczeniem! Poznałeś nas jako...

 

ITRG Sp. z o.o. Sp. K.
ul.T.Romanowicza 6
30-702 Kraków
NIP: 945-217-40-51
REGON: 122875190

 

...ale możesz nas też spotkać tu:


GrandSALE
ul. T.Romanowicza 6
30-702 Kraków

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl