do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Reklamacje i zwroty

W jaki sposób mogę zgłosić awarię sprzętu?

W razie stwierdzenia usterki należy przesłać zgłoszenie reklamacyjne na adres mailowy: rma@grandsale.pl. Dodatkowe pytania dot. gwarancji / reklamacji należy kierować również na ten adres. Jeśli produkt posiada zewnętrzną gwarancję producenta, podstawową formą realizacji gwarancji jest wtedy autoryzowany serwis producenta sprzętu. W takich przypadkach do sprzętu jest załączona informacja o gwarancji oraz blankiet takiej gwarancji albo informacja o jej rejestracji przez stronę www. Jest ona niezbędna do przyjęcia reklamacji.W jaki sposób mogę zgłosić chęć zwrotu towaru?

Czas na zwrot to 14 dni.

Wszystkie zwroty powinny zostać dokonane na adres:
Serwis GrandSALE
ul. Romanowicza 6
30-702 Kraków

Przypominamy, że jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy:

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub w przypadku usług zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku GrandSALE zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności.

Aby odstąpić od umowy zawartej przez platformę www.grandsale.pl, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: rma@grandsale.pl.

 

Wzór odstąpienia od umowy do pobrania

 

Przesyłkę należy dostarczyć osobiście lub nadać na adres:

GrandSALE / ZWROT
ul. Romanowicza 6
30-702 Kraków

W razie odstąpienia od umowy, towar podlega zwrotowi w stanie niezmienionym (art. 7 pkt 3 ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów). Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia odstąpienia konsumenta od umowy.

 

 Co jest niezbędne do reklamacji?

Jeśli produkt posiada zewnętrzną gwarancję producenta, podstawową formą realizacji gwarancji jest wtedy autoryzowany serwis producenta sprzętu. W takich przypadkach do sprzętu jest załączona informacja o gwarancji oraz blankiet takiej gwarancji albo informacja o jej rejestracji przez stronę www. Te dokumenty są niezbędne do uznania reklamacji.

Opis procedury reklamacyjnej:

1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy logując się do panelu klienta na stronie https://grandsale.pl/pl/i/Serwis Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.

2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji GrandSALE zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.

3. GrandSALE rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.

4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl